Вантажне СТО в Одесі

Вантажне СТО в Одесі

Місія компанії – надати всім клієнтам надійні і чесні послуги і за вигідними цінами. Сервіс завжди забезпечує чудові відносини з клієнтами і правильну роботу. З професіоналами своєї справи ви завжди можете розраховувати на чисту і комфортне середовище, яка перевершить всі ваші очікування.
«Траксервис Профи» – це майстерня для вантажних автомобілів з повним спектром послуг в Одесі. Ваша безпека – пріоритет номер один. Якщо машина пошкоджена або зламана, вам слід негайно записатися на діагностичний огляд. Ви можете розраховувати на те, що фахівці будуть ставитися до вашого вантажівки як до свого власного. Звертаючись за допомогою, ви можете бути впевнені, що:
• Проблеми будуть правильно діагностовані.
• Транспорт буде відремонтовано швидко і зможе в найкоротші терміни повернутися на дорогу.
• Важливий персонал поцікавиться всіма симптомами неполадок.
• Вам запропонують детальний кошторис ремонту, щоб ви могли оцінити витрати.
• Можлива установка запчастин клієнта або їх купівля в магазині компанії.

Чим довше триває ремонт, тим більше збитків для бізнесу. З цієї причини автосервіс прагне знайти швидкі і економічні рішення для потреб вашого автопарку або особистого вантажівки.
Компанія спирається на багаторічний досвід ремонту вантажівок, щоб надати кращі послуги за самими конкурентними цінами. Зателефонуйте на СТО сьогодні, щоб дізнатися більше про те, що компанія може для вас зробити!
Ремонт причепа в Одесі
Коли справа доходить до технічного стану транспортних засобів, найчастіше основна увага приділяється передньої частини з приводом, але дуже важливо дбати і про причепах. Регулярне ТО гарантує, що ви будете в безпеці на дорозі. Найменше вам потрібно, щоб фургон ламався через інтенсивне використання. При регулярному відвідуванні сервісу можна уникнути безлічі неприємностей. Завдяки цьому ви отримаєте максимальний контроль над станом кузова і вашими майбутніми витратами.
Чи потрібна вам негайне, регулярне або профілактичне обслуговування причепів, СТО для вантажних автомобілів в Одесі надасть якісні послуги.
У роботи включені:
• Перевірка тиску повітря в шинах.
• Огляд підвіски.
• Перевірка гальм.
• Діагностика освітлювальних приладів.
• Дослідження цілісності кузова.
• Діагностика гідравлічних систем.
Якщо вам потрібна допомога з діагностики і ремонту причепів, зв’яжіться з експертами «Траксервис Профі». Компанія пишається тим, що є великим сервісним центром для вантажних автомобілів в Одесі. Якщо ви шукаєте надійного партнера для підтримки автопарку в справному стані або хочете отримати додаткову інформацію про комплексні послуги, зателефонуйте нам сьогодні.

Volvo BPW ROR SAF Scania Fruehauf IVECO Renault Trucks MAN SMD Mercedes Benz DAF
Схема проезда

Написати нам