РЕМОНТ ХОДОВИЙ ЧАСТИНИ ГРУЗОВОГО АВТОМОБІЛЯ МАН (MAN), ДАФ (DAF), МЕРСЕДЕС (MERCEDES-BENZ)

Стан нашого дорожнього покриття, неуважне ставлення водія до свого транспортного засобу, перевантаження по вазі понад рекомендованих виробником – все це в кінцевому підсумку призводить до поломок найвразливішою складової машини, її ходової частини.

Кожного водія повинні насторожити сторонні скрипи і стукіт при русі, відведення в сторону машини при русі і гальмуванні, збільшення гальмівного шляху, знижена керованість на поворотах, знос шин вантажівки.

Систематична діагностика ходової не рідше ніж через 15-20 тисяч км повинна бути нормою для кожного власника вантажного автотранспорту, адже від цього залежить маневреність, стійкість машини, плавність її ходу, а найголовніше – безпеку водія і навколишнього транспорту на трасі.

Якісна діагностика ходової частини є запорукою якісного ремонту і включає такі етапи:

  • Перевіряємо стан шкворней, супортів, наконечників поздовжньої і поперечної рульової тяги;
  • Перевіряємо люфти і стан сальників підшипників маточин.
  • Перевіряємо стан гальмівних колодок, накладок, наявність тріщин в гальмівних дисках, гальмівні барабани, гальмівні камери – ступінь їх зносу і необхідність заміни;
  • Перевіряємо стан напрямних гальмівного супорта і працездатність механізму самоподвода.
  • Сайлент-блоки ресор, реактивних тяг, стійок стабілізатора;
  • Cостояние пневморессор з заміною при необхідності;
  • Підвіска кабіни – амортизаційні подушки, сайлент-блоки;
  • З’єднання і люфт шарнірів карданного валу.

Діагностика проводиться тільки висококваліфікованими фахівцями з використанням діагностичної карти і вимірювальних інструментів. Висновок про наявність дефекту приймається на підставі даних з технічної документації заводу виробника автомобіля. За результатами діагностики складається дефектна відомість. Дефектна відомість обробляється відділом запчастин і майстром приймальником, клієнту дається пропозиція ремонту «під ключ» з використанням запчастин перевірених виробників. Що дозволяє істотно скоротити час перебування автомобіля в ремонті. За результатами узгодження обсягу, проводиться ремонт. Також можуть використовуватися запчастини клієнта.

Роботи по заміні дефектних елементів підвіски автомобіля виробляються кваліфікованими фахівцями за допомогою гідравлічного обладнання, спеціальних оправок та пристроїв.

Ремонт ходової МАН (MAN) ДАФ (DAF), МЕРСЕДЕС (MERCEDES-BENZ) закінчується тестуванням і корекцією геометрії установки коліс. Цей процес відбувається з використанням лазерного обладнання фірми KOCH.

Своєчасна і систематична діагностика, а також ремонт підвіски вантажного транспортного засобу, виконана нашими фахівцями, позбавить вас від багатьох проблем, пов’язаних з експлуатацією автомобіля, безпекою водія і вантажу, крім того значно підвищить економічну ефективність використання вашого вантажного транспорту.

Volvo BPW ROR SAF Scania Fruehauf IVECO Renault Trucks MAN SMD Mercedes Benz DAF
Схема проезда

Написати нам