На СТО «Траксервис Профи» проводиться регулювання сходження коліс керованих осей, перевірка і регулювання кута установки осі (заднього моста), за допомогою лазерного стенда KOCH HD-30 EASY TOUCH.

На відміну від легкових сход – розвалив, де за основу вимірювань береться задня вісь, в вантажних вимірах основою вимірювань є рама автомобіля. Ці особливості враховані в конструкції лазерних стендів компанії торкніться. Всі осі і колеса, встановлені на несучій рамі вантажівки, впливають в русі один на одного, і повинні бути відрегульовані, включаючи і ті які встановлені на причепах і напівпричепах. Навіть якщо тягач відрегульований чудово, погано відрегульований напівпричіп впливатиме на рух вантажівки, викликаючи труднощі в управлінні і підвищуючи ризик виникнення ДТП. Якщо осі не паралельні, то вони змушують автомобіль рухатися по колу. Якщо ж на додачу до цього осі встановлені з перекосом, то управління таким транспортним засобом стає дуже небезпечним, так як автомобіль займає набагато більше місця на дорозі, ніж це допустимо правилами. Фірма KOCH-ACHSMESSANLAGEN є експертом в системах контролю і регулювання і виробляє надійне і просте в експлуатації обладнання.

Фахівці СТО «Траксервис Профи» мають досвід діагностики, регулювання співвісності причіпної техніки. На місце розбитих регулювальних вузлів кріплення ресор ми вваріл нові ремонтні деталі, збережемо (відновимо) можливість регулювання кута установки осі і відрегулюємо. Всі роботи будуть виконані на місці.

Volvo BPW ROR SAF Scania Fruehauf IVECO Renault Trucks MAN SMD Mercedes Benz DAF
Схема проезда

Написати нам