Ремонт причепів та напівпричепів

Ремонт причепів та напівпричепів

Обслуговування причепів та напівпричепів – важлива частина забезпечення їх довговічності. Найчастіше основна увага приділяється вантажівкам, а не причіпний техніці. Ремонт і обслуговування напівпричепів життєво важливі для підтримки здоров’я автопарку, задоволеності клієнтів, збільшення часу безвідмовної роботи і запобігання дорогих проблем в майбутньому. Компанія «Траксервіс профі» пропонує ремонт причепів і напівпричепів в Одесі за вигідними цінами.
Причепи є основою сучасної логістики, надійно переміщаючи товари на великі відстані. Як і будь-яке інше механічне обладнання, вони з часом зношуються. Ремонт причепів необхідний для підтримки оптимальних умов протягом їх терміну служби. Причепи виконують серйозну роботу по підйому важких вантажів, і, якщо про них не подбати належним чином, можуть в кінцевому підсумку повністю вийти з ладу.
Поширені роботи з причепом
· Технічне обслуговування та ремонт гальм. Регулювання гальм, заміна колодок і гальмівного барабана завжди на першому місці.
· ремонту й відновлення компонентів кузова. Заміна і випрямлення бамперів, закрилків і інших частин кузова.
· Обслуговування дверей і панелей – процес включає в себе заміну і ремонт ручок, рулонних дверей і штор.
· Технічне обслуговування системи підвіски.
· Обслуговування гідравлічної системи – процес включає долив гідравлічних рідин, заміну клапанів і очищення системи.
· Технічне обслуговування пневматичної системи – процес тягне за собою заміну шлангів, клапанів та інше.
· Обслуговування електричних компонентів – процес включає заміну та ремонт розеток, світильників, ламп і гідроізоляційних компонентів.
Слідкуйте за графіком обслуговування
Хоча ви можете дотримуватися звичайного графіка ТО, рекомендується використовувати попереджуючий підхід до обслуговування. Графік заснований на пробігу і віці причепа. Звичайно чим старше обладнання, тим частіше потрібно його огляд і ремонт.
Чому обслуговування причепа важливо
Всі ми знаємо, що регулярне технічне обслуговування будь-якого типу транспортного засобу важливо для збереження його довговічності і корисності. Напівпричепи нічим не відрізняються, але є деякі додаткові причини, щоб підтримувати їх в актуальному стані:
• Підвищена безпека;
• Краща паливна ефективність;
• Збільшення кількості годин водіння і скорочення часу простою.
Виділення часу на обслуговування та ремонт напівпричепа – це інвестиція в майбутнє вашого бізнесу. Дотримання рекомендацій виробника допоможе причеп забезпечити оптимальну продуктивність і довговічність.
Ремонт кузова
Пошкодження кузова причепа трапляється часто. Іноді порушується конструктивна цілісність. Ремонт вимагає спеціального устаткування, інструментів і досвіду. Досвідчений технік досліджує пошкодження з усіх боків, беручи до уваги всі пов’язані компоненти, щоб забезпечити безпечний і довгостроковий ремонт. Від дрібних вм’ятин до повного ремонту – досвідчені фахівці «Траксервіс профі» допоможуть вам з будь-яким ремонтом кузова причепа.
Електричні системи
Пошкодження освітлення або електричної системи причепа часто складно діагностувати.Залежно від місця розташування пошкодженого елемента або проводів ремонт може бути складним. Технічні фахівці виявлять несправні дроти і ослаблені з’єднання, ізолювавши кожну зону індивідуально і відстежуючи лінії, поки не буде виявлена ​​проблема.
Пневматичні системи
Правильне обслуговування і ремонт пневматичних систем вашого причепа мають вирішальне значення для безпечної і ефективної роботи. Бруд, масло і волога можуть засмітити ці системи, що призведе до нерівномірного, недостатнього або повільного гальмування, витоку або поломки відмови пневматики. Компанія «Траксервіс ін» вже більше 8 років допомагає клієнтам уникнути непотрібних витрат на ремонт пневматичних систем.
Діагностика та ремонт гальмівної системи
Щоденний знос, бруд, сміття і корозія позначаються на гальмах причепа і можуть вплинути на стабільність гальмування і гальмівний шлях. Щоб зменшити небезпеку простоїв і можливих нещасних випадків за рахунок регулярного чищення, огляду, регулювання та мастила гальмівного обладнання. Якщо вам потрібно планове ТО, ремонт або заміна барабана і циліндра, заміна гальмівних колодок і супортів, «Траксервіс профі» допоможе вам.
Ремонт і заміна деталей підвіски

Серйозні проблеми з безпекою і серйозні пошкодження причепа можуть виникнути, коли один з багатьох компонентів, складових підвіску, зношений або пошкоджений. Чи відчуваєте незвичайний знос шин або підвищену вібрацію рульового колеса і кабіни? Запишіться на діагностику. Кваліфікований фахівець проведе повну діагностику підвіски причепа, а також усуне будь-яку проблему, що виникла.
СТО «Траксервіс профі» виконує різні види ремонту:
• Заміна напівресор на причепі BRW, SAF, ROR, SMB, Gigant, Mercedes в Одесі.
• Заміна пневморессор на причепі ROR, SMB, Gigant, Mercedes.
• Регулювання осей, перевірка сходу-розвалу.
• Заміна сайлент-блоків на причепі BRW, SMB, Gigant, Mercedes в Одесі.
• Заміна плити пальця опорно-зчіпного пристрою.
• Заміна напівресор на причепі BRW, ROR, SMB, Gigant, в Одесі.
• Роботи з кронштейнами кріплення напівресор.
• Ремонт пневматичної системи гальм і підвіски на вантажних причепах.
• Ремонт супорта BRW.
• Ремонт супортів SAF.
• Заміна ступичні підшипників , реставрація маточин.
• Заміна гальмівних колодок і дисків, проточка гальмівних барабанів.
• Зварювальні роботи по ремонту рами і переобладнання напівпричепа, аргон зварювання.
Технічні можливості ав тосервіса дозволяють виконувати роботи будь-якої складності. Досвідчені фахівці нададуть детальний кошторис, щоб ви могли оцінити витрати. Підтримка причепів і напівпричепів в справному технічному стані позбавить від неприємних сюрпризів у дорозі і дозволить краще контролювати логістичні процеси. Запишіться на діагностику, щоб підвищити економічну ефективність бізнесу і продовжити життя причепа.

Volvo BPW ROR SAF Scania Fruehauf IVECO Renault Trucks MAN SMD Mercedes Benz DAF
Схема проезда

Написати нам